Wersja językowa: Polska Detusche English

Magnolia - Ośrodek rehabilitacyjno-rekreacyjny

Ajurweda- masaże

Rezerwacja On-Line
Rezerwacja On-Line

Celem nasze działalności jest uzdrowienie ciała poprzez oczyszczanie organizmu z toksyn. Tzw. dopełnieniem naszej kuracji , niezwykle ważnym elementem jest uzdrowienie umysłu i ducha. Niezwykła pasja naszych pracowników pozwoliła na stworzenie dodatkowej oferty dla naszych gości jaką jest AJURWEDA.

AJU    ( życie )   -     VEDA    ( wiedz, nauka )

Masaże Ajurwedy stanowią połączenie masażu klasycznego i akupresury w płynnym ruchu, które  wspomagane są muzykoterapią i aromaterapią. Do  masaży stosowane są wyłącznie produkty w 100% naturalne, oryginalne lecznicze oleje ziołowe.

                                              SHIRODHARA

  SHIRO   -   głowa    DHARA  -  nieprzerwany strumień cieczy

 cudowny masaż głowy ciepłym olejem sezamowym usuwający migreny, ból zatok, bezsenność.

Masażysta wykonując zabieg wprowadza w tzw. błogostan. Osoba przeżywa niezwykły stan relaksu. Najważniejszym efektem masażu jest pozbycie się wypalenia zawodowego i depresji.

                        koszt:  190 zł

                                                       RATNA ABHYANGA

Do  masażu stosuje się kryształy i kamienie półszlachetne. Masażysta masuje całe ciało ciepłymi, zamoczonymi wcześniej w ciepłym aromatycznym oleju kamieniami. Masaż obejmuje całe ciało,gdzie pocierane jest miejsce przy miejscu.Ciepło i uwalniana energia z kamienia rozluźnia mięśnie i odnawia energię ciała. Masaż wyjątkowo odprężający i wyciszający.
 
     koszt: 170 zł
                                                         CURNA PINDA SWEDA
  
  Masaż gorącymi stemplami ziołowymi to połaczenie masażu energetycznego z ziołolecznictwem. Stemple ziołowe przygotowuje masażysta z odpowiedniej mieszanki ziół. Podgrzanymi stemplami  z domieszką oleju masuje się ciało. Zioła i masaż wpływają na ciało przeciwbólowo, rozluźniająco, ujędrniająco i głęboko odpręzająco. Polecany szczególnie osobom zapracowanym, otyłym i mającym problemy ze stawami.
 
                                                              koszt: 170 zł 
   
                                             UDVARTANA
  Masaż ciała proszkami ziołowymi. Wspaniały masaż odchudzający i antycellulitowy wykonywany poprzez wcieranie specjalnych aromatycznych proszków i niewielkiej ilości oleju. Zioła zawarte w proszkach działają odtruwająco. Polecany osobom z nadmierną potliwością, problemach z duzym cellulitem i utratą jędrności skóry.
 
                                                                koszt : 210 zł
 
                                          PADA ABHYANGA
 
   Wspaniała 60 minutowa uczta dla naszych stóp. Zabieg składa się z 3 etapów, kąpieli w mieszance ziół, peelingu i specjalistycznego masażu stymulującego punkty akupresowe.
 
                               Koszt: 120
   
    MIŁA NIESPODZIANKA
  Osoby, które wykupią  2 zabiegi jednocześnie otrzymują rabat w wysokości 15% 
   
                                            Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty